Niższa prowizja Przelewy24 – oferta płatności internetowych dla klientów SEOSPACE

Niższa prowizja Przelewy24 – oferta płatności internetowych dla klientów SEOSPACE

17 stycznia 2023

Jedną z usług, jakie oferuje swoim klientom agencja SEOSPACE, jest możliwość zintegrowania błyskawicznych płatności na swojej stronie internetowej. Jest to duże udogodnienie pozwalające na szybkie przelanie środków na konto, mające coraz więcej zwolenników. Warto zastosować to przy każdej transakcji np. w sklepie internetowym, a ta metoda płatności internetowych umożliwia realizację przelewu nawet w kilka, kilkanaście minut. Jeszcze więcej uzyskamy, jeśli skorzystamy z usług zaufanego pośrednika bankowego, takiego jak system Przelewy24, lidera na rynku płatności online w Polsce.

Przelewy24, różne metody płatności i inne zalety skorzystania z usługi

Płatności Przelewy24 działają na polskim rynku od 2004 roku, przez ten czas zjednując sobie wielu zadowolonych klientów, nie tylko właścicieli sklepów internetowych. Jako jedne z pierwszych wprowadziły szybkie płatności online, dając możliwość korzystania z różnych ich form, kart płatniczych czy coraz popularniejszego BLIKA. Konieczne będzie wcześniejsze zarejestrowanie się poprzez wypełnienie formularza na stronie Przelewy24, dokonanie przelewu weryfikacyjnego i podpisanie umowy, lecz dostajemy możliwość szybkiej wypłaty zgromadzonych środków, dysponowania nimi zgodnie z naszymi potrzebami, w tym oczywiście dokonywania e-przelewów.

niższe prowizje przelewy24

Firma zatrudnia doskonale przygotowanych, można śmiało powiedzieć, że najlepszych specjalistów w tej branży, nawiązała już współpracę z kilkunastoma tysiącami sklepów internetowych, do których również Twój może dołączyć, a zachęcają do tego liczne zalety, jakie daje konto w Przelewy24, usprawniające prowadzenie firmy i pomagające rozwinąć e-sklep, które warto samemu sprawdzić:

 • integracja z różnymi metodami płatności, BLIKIEM oraz płatnościami kartami Visa, JCB, DCC czy Mastercard;
 • współpraca z wieloma, najpopularniejszymi bankami w naszym kraju;
 • szybka rejestracja w serwisie;
 • łatwe zakładanie bramki płatności w swoim sklepie i jej aktywacja;
 • prosta, wręcz intuicyjna obsługa systemu wpłat, w tym płatności cyklicznych;
 • pełne bezpieczeństwo, szyfrowanie przesyłanych danych;
 • szybkość dokonania transakcji, a usługa działa przez 365 dni w roku;
 • współpraca z inną popularną na świecie platformą płatności Stripe, umożliwiającą dokonanie transakcji online;
 • integracja z systemem WordPress do obsługi stron i sklepów, dzięki wtyczce Przelewy24 WooCommerce, koszt zakupu wtyczki zwróci się bardzo szybko, możliwe jest także skorzystanie z innych rodzajów oprogramowania do obsługi sklepów, Shoper czy Prestashop.

Niższa prowizja w Przelewy24 dla klientów SEOSPACE — jakie niższe opłaty uzyskamy w sklepie internetowym?

Jak widać na powyższych przykładach, zalety korzystania z usługi Przelewy24 są oczywiste, warto im zaufać, biorąc, chociażby pod uwagę ilość banków z nią współpracujących oraz inne korzyści, jakie daje dla Twojego sklepu, przede wszystkim olbrzymią wygodę dla wszystkich kupujących dokonujących transakcji w sklepie. Za pewną wadę musimy uznać to, że Przelewy24 pobiera prowizję od przeprowadzanych transakcji, płatności kartą, przelewu bankowego, elektronicznego czy przekazu pieniężnego. Nie należy się jednak od razu zniechęcać do jego stosowania, ponieważ każdy klient ma możliwość zmniejszenia wysokości prowizji od transakcji w stosunku do standardowych oferowanych stawek, które wynoszą:

 • dla kart płatniczych – 1.9 % + 30 gr, w przypadku płatności kartą Visa lub Mastercard;
 • dla e-przelewów – 1.9 %
 • dla PBL – 1.9 %.

Niższa prowizja w Przelewy24 pozwoli odczuwalnie zmniejszyć standardowe stawki prowizji, takie lepsze warunki z pewnością doceni każdy prowadzący działalność w branży e-commerce, a korzystając z promocji, możesz otrzymać nowe, obniżone stawki prowizji:

 • dla kart płatniczych – 1.3 %;
 • dla e-przelewów – 1.3 %
 • dla PBL – 1.3 %.

Niska prowizja w Przelewy24 dla klientów SEOSPACE — jak uzyskać niższą prowizję bez żadnego ryzyka?

bankowość online

Kalkulacja jest prosta, skoro można zapłacić mniej za przeprowadzone transakcje, to dlaczego nie skorzystać z takich przynoszących wymierne zyski zmian w używanym dotychczas systemie płatności. Jest to bardzo proste i nie niesie ze sobą żadnego ryzyka, konieczna będzie tylko rejestracja pod linkiem https://seospace.pl/przelewy24. Rejestrować mogą się wyłącznie sprzedawcy, jeśli tylko dokonujecie zakupów on-line i płacicie przy pomocy Przelewy24, to nie jest ona wymagana i co ważne, w niektórych przypadkach system umożliwia nawet negocjowanie stawki pobieranej prowizji.

W odpowiedzi na często zadawane pytanie informujemy, że rejestracja pod podanym linkiem i konieczność podpisywania umowy z Przelewy24 nie oznacza, że trzeba będzie dokonać zakupu jakiejkolwiek usługi oferowanej przez SEOSPACE, ma to na celu wyłącznie ułatwienie wam dokonywania wszelkich płatności internetowych. Wszystkie Wasze przesłane dane będą jednocześnie całkowicie bezpieczne, chronione zgodnie z obowiązującą ustawą RODO.

Zostaw odpowiedź

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.