Strony internetowe Lublin

Profesjonalne i nowoczesne strony i sklepy internetowe, które zwiększają sprzedaż

Strony internetowe Lublin – tworzenie stron WWW i sklepów internetowych dla firm z miasta i okolic

Jedną z podstaw prowadzenia działalności gospodarczej na współczesnym, konkurencyjnym rynku, jest funkcjonalna, estetyczna i nowoczesna strona internetowa, przyciągająca nowych klientów. Dotyczy to praktycznie każdej branży, szczególnie handlowej, dlatego agencja interaktywna SEOSPACE oferuje usługę projektowania stron i sklepów internetowych Twojej firmie działającej w Lublinie i okolicach tego miasta. Taka witryna to wizytówka firmy pozwalająca najkorzystniej zaprezentować jej ofertę, gwarancja wyróżnienia się na tle konkurencji.

Strony internetowe Lublin – kompleksowa oferta nowoczesnych, responsywnych stron WWW i sklepów internetowych

Agencja SEOSPACE oferuje wyjątkowo szeroki zakres usług, tworząc indywidualne projekty w pełni dostosowane do Twoich potrzeb oraz wymagań stawianych przez wyszukiwarki, na czele z najczęściej używaną, czyli Google. Projektowanie nowej strony zaczynamy od przeprowadzenia konsultacji, dobierając wszystkie jej elementy pod kątem wysokiej funkcjonalności, przyjazności dla użytkowników i tego, co znajdzie się na Twojej stronie. Zamawiając profesjonalną stronę WWW w naszej agencji, każdy potencjalny klient może liczyć na:


Najlepszych specjalistów od projektowania stron internetowych

Do stworzenia projektu strony internetowe niezbędna jest ciężka praca wielu specjalistów, a z takimi współpracujemy w SEOSPACE. Są to doskonale przygotowani fachowcy, programiści od kodowania strony i dodatkowych skryptów, graficy projektujący wszystkie elementy graficzne, specjaliści od marketingu internetowego, bezpieczeństwa strony oraz pozycjonowania SEO i oczywiście copywriterzy zajmujący się przygotowaniem wszystkich treści publikowanych na stronie. Jakość i pełna satysfakcja klienta jest dla nas zawsze sprawą priorytetową.

Tworzenie stron mobilnych i responsywnych

Specyfika współczesnego rynku oraz wymagania narzucane przez wyszukiwarki, przede wszystkim przez Google, powodują konieczność tworzenia responsywnych stron internetowych. Oznacza to, że musi się ona prawidłowo wyświetlać nie tylko na ekranach komputerów, ale i popularnych urządzeniach mobilnych, tabletach i smartfonach. Zachowuje dzięki temu pełną czytelność tekstu, zdjęć i pozostałej grafiki oraz elementów nawigacyjnych strony, ułatwiających wyszukiwanie potrzebnych informacji. Dodatkowo tego typu strony są promowane przez Google, dlatego zawsze proponujemy ich wykonanie naszym klientom.

System zarządzania treścią CMS WordPress

Utrzymanie strony internetowej wymaga zastosowania wielu profesjonalnych narzędzi, w tym prostego w obsłudze i wysoce funkcjonalnego systemu obsługi treści CMS. Dzięki niemu nawet sam użytkownik strony WWW czy sklepu e-commerce może zarządzać znajdującymi się na niej treściami. W SEOSPACE używamy sprawdzonego CMS WordPress, pozwalającego dowolnie formatować teksty, wstawiać do nich grafikę, nagłówki, pogrubienia czy wypunktowania. Wraz z systemem CMS WordPress można wybrać gotowy szablon witryny decydujący o jej szacie graficznej, a praktyczny system wtyczek pozwoli zwiększyć jej funkcjonalność.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ

SEOSPACE do zrobienia strony internetowej

Nasze ostatnie realizacje

Nasza współpraca z klientami z różnorodnych sektorów biznesu, niesie ze sobą unikalne doświadczenia i perspektywy. Dla każdego klienta, bez względu na branżę, z zapałem kreujemy dedykowane rozwiązania. Każda strona internetowa, którą projektujemy, to efekt naszej pasji, kreatywności i wieloletniego doświadczenia. Tworzymy strony, które nie tylko przyciągają uwagę, ale przede wszystkim sprzedają.

Strony WWW Lublin – jakie korzystne usługi oferujemy wszystkim naszym klientom

Mając na uwadze satysfakcję klientów, mamy dla nich kompleksową ofertę, korzystne pakiety różniące się ilością wchodzących w ich skład komponentów, a ceny stron można znaleźć w znajdującym się niżej cenniku. Jeśli chodzi o projektowanie stron internetowych, Lublin i jego okolice objęliśmy następującymi usługami, takimi jak:

Profesjonalne projektowanie stron WWW

Profesjonalne tworzenie stron internetowych firmom i klientom indywidualnym to główna gałąź działalności SEOSPACE. W naszej firmie zawsze dbamy o ich najwyższą jakość, budowę strony zgodną z wymaganiami wyszukiwarek i potrzebami użytkowników. Właśnie dlatego tworzeniem Twojej strony WWW zajmą się najlepsi fachowcy w tej branży, którzy zadbają o staranne wykonanie wszystkich elementów wchodzących w jej skład, zarówno prostej strony, jak i skomplikowanego, rozbudowanego serwisu. Oferujemy korzystne terminy realizacji strony, a ceny stron internetowych zaczynają się u nas od 1500 zł, w zależności od wybranego pakietu.

Projektowanie i tworzenie sklepów internetowych

Oferta SEOSPACE obejmuje nie tylko profesjonalne projektowanie stron internetowych, ale i sklepów dla prowadzących działalność w branży e-commerce, czyli zajmujących się ogólnie pojętym handlem online. Zyskał on na popularności w ostatnim czasie, a odpowiednio zrobiony sklep pomoże skutecznie dotrzeć z ofertą do wszystkich Twoich klientów. Wychodząc naprzeciw takim potrzebom, tworzymy sklepy z użyciem systemu WooCommerce, integrując je z funkcjonalnym systemem płatności, wyszukiwania i wysyłki zamówionych produktów. Dzięki tym udogodnieniom robienie zakupów będzie prawdziwą przyjemnością, a ilość klientów przełoży się na wymierne, finansowe zyski.

Pozycjonowanie i optymalizacja stron WWW

Agencja SEOSPACE ma w pakiecie usług również pozycjonowanie w Google, z którego warto skorzystać, jeśli chcemy, by nowa strona WWW znalazła się na jak najwyższej pozycji w wynikach wyszukiwania. Jest to ważne dla każdej firmy z miasta Lublin i okolic, prowadzącej przede wszystkim działalność handlową. Usługa pozycjonowania strony internetowej w Lublinie obejmuje zoptymalizowanie kodu strony i skryptów, grafiki, co wpływa między innymi na prędkość jej ładowania oraz zamieszczanych na niej treści, zastosowania w nich fraz kluczowych zapewniających wysokie pozycje w Google.

Pakiety domen, czyli hosting stron WWW

W kwestii tworzenia stron internetowych Lublin może skorzystać z jeszcze jednej oferowanej przez nas usługi, jaką jest hosting, czyli możliwość umieszczenia gotowej witryny na jednym z naszych bezpiecznych, dostępnych przez całą dobę serwerów. Zabezpieczamy je przed wirusami, nieautoryzowanym wejściem, a wybierając tę usługę, dostajecie możliwość dopasowania jej do swoich potrzeb dzięki dostępności w kilku atrakcyjnych cenowo pakietach, różniących się ilością opcji, które w każdej chwili można zmienić.

Zaufali nam

Opinie klientów

Krzysztof Łyżwiński

Psycholog Kliniczno-Sądowy, Certyfikowany Coach oraz Trener Biznesu i Rozwoju Osobistego.

⭐⭐⭐⭐⭐

Współpraca z zespołem SeoSpace to czysta przyjemność. W podejściu do tworzenia strony Eneba Szkolenia Coaching można było zobaczyć w pracy ekipy SeoSpace zaangażowanie, merytoryczne przygotowanie do każdego rozwiązania na stronie oraz bardzo szybkie działanie w realizacji projektu. Kontakt z firma bardzo dobry i otwarty na rozwiązania. Co dawało duży komfort w czasie całej współpracy nad budową strony. Zespół bardzo dostępnym językiem wytłumaczył mi jak obsługiwać zaplecze strony. Co dało mi pełną kontrolę nad zarządzaniem stroną Eneby. Zdecydowanie polecam współpracę z SeoSpace.

enebaszkolenia.pl

Jakub Matyjaśkiewicz

Trener Jakub Matt Siła Oddechu

⭐⭐⭐⭐⭐

Jestem bardzo zadowolony i bardzo wdzięczny za wykonanie mojej nowej strony www specjalistom firmy SEOspace. Wygląd, funkcjonalność i wszystko co mogło, przerosło moje oczekiwania. Wszystko zostało wykonane według mojej wizji i teraz już wiem, że chłopaki są w stanie wykonać na najwyższym poziomie dosłownie to czego klient oczekuje. Moja stara strona, zamieniła się w platformę, która zawiera w sobie wszystko to co sobie wymarzyłem. Nie wiem jak opisać mam swoją wdzięczność. Dziękuję.

silaoddechu.pl

Wojtek Kaczmarski

Ratownik WOPR i instruktor pływania.

⭐⭐⭐⭐⭐

Jestem bardzo zadowolony ze strony internetowej, którą wykonała dla mnie firma Seospace. Kolorystyka i rozkład witryny, zostały świetnie dobrane do mojej branży. Strona zawiera wszystkie elementy, na których mi zależało, a przy tym jest bardzo elegancko wykonana. Polecam wszystkim, którym zależy na porządnej witrynie w rozsądnych pieniądzach.

kaczmarskiwojciech.pl

Mirosław Zegarek

Przedsiębiorca

⭐⭐⭐⭐⭐

Z firmą Seospace współpracuję już od dłuższego czasu. Do tej pory korzystałem z usług tworzenia kampanii reklamowych Google. Świetne wyniki zachęciły mnie do zlecenia firmie Seospace wykonanie dla mnie sklepu internetowego. Z czystym sumieniem polecam każdemu, kto oczekuje dużej wiedzy, dobrych pomysłów, generalnie porządnie wykonanej roboty za konkurencyjną stawkę. Na duży plus zasługuje również kontakt - sprawnie, szybko, fachowo

garden-concrete.pl

Aneta Kalbarczyk

Dyrektor Zespołu Niepublicznych Placówek Oświatowych Specjalnych w Radomiu

⭐⭐⭐⭐⭐

Pan Rafał Kita i firma Seospace to profesjonalizm w każdym wydaniu. Wiedza i otwartość zespołu spowodowała, że wszelkie zmiany jakie chcieliśmy zastosować na naszej stronie internetowej bardzo szybko były realizowane. Serdecznie polecam usługi Rafała i firmy Seospace.

Narzędzia z jakich korzystamy

Wszystkie strony tworzymy i pozycjonujemy z użyciem profesjonalnych i sprawdzonych narzędzi.
Projekty stron dla naszych Klientów oraz realizowane w tym celu działania opieramy na dogłębnej analizie danych wykonywanej z pomocą najlepszych narzędzi dostępnych na rynku.
Oto, z czego korzystamy w naszej pracy, co przyniesie korzyści także Tobie i Twojej firmie i co masz dostępne w pakiecie:

99$ – 999$ / miesiąc

49,99 zł – 58,99 zł / miesiąc

39$ – 199$ / rok

199$ – 399$ / rok

47$ – 187$ / rok

7$ – 25$ / miesiąc

59$ – 499$ / rok

9$ – 135$ / miesiąc

19$ – 97$ / miesiąc

3,99$ – 83,33$ / miesiąc

49$ – 199$ / miesiąc

9,99$ – 19,99$ / miesiąc

72$ – 392$ / miesiąc

37 zł – 167 zł / miesiąc

39$ – 399$ / miesiąc

13,50$ – 35$ / miesiąc

99$ – 999$ / miesiąc

49,99 zł – 58,99 zł / miesiąc

39$ – 199$ / rok

199$ – 399$ / rok

47$ – 187$ / rok

7$ – 25$ / miesiąc

59$ – 499$ / rok

9$ – 135$ / miesiąc

19$ – 97$ / miesiąc

3,99$ – 83,33$ / miesiąc

49$ – 199$ / miesiąc

9,99$ – 19,99$ / miesiąc

72$ – 392$ / miesiąc

37 zł – 167 zł / miesiąc

39$ – 399$ / miesiąc

13,50$ – 35$ / miesiąc

Kurs obsługi strony WordPress i sklepu Wocommerce GRATIS!

Do każdej stworzonej przez nas strony i sklepu dodajemy specjalny, całkowicie bezpłatny kurs obsługi WordPress i WooCommerce. Nasz kurs tłumaczy w prosty i zrozumiały sposób, jak między innymi zarządzać swoją witryną, wykonywać aktualizację, zmieniać treści, dodawać produkty czy wpisy blogowe. Zrozumienie i opanowanie tych umiejętności pomoże Ci maksymalnie wykorzystać potencjał swojej witryny.

Jeden kurs, mnóstwo darmowej wiedzy
– wszystko, czego potrzebujesz, aby skutecznie zarządzać swoją nową stroną internetową.

Strony internetowe Lublin – co Twoja strona da Twojej firmie

Trudno wyobrazić sobie firmę działającą na współczesnym rynku, niemającą swojej wizytówki w sieci, jaką jest profesjonalna strona internetowa, będąca wręcz obowiązkowa dla podmiotów gospodarczych zajmujących się handlem w sieci. Strony WWW i sklepy internetowe charakteryzują się silnym oddziaływaniem marketingowym, będąc reklamą o największym, nie tylko lokalnym, lecz praktycznie globalnym zasięgu, a najważniejsze korzyści z ich posiadania to:

Większe zaufanie klientów

Stworzenie strony internetowej jest jednym z istotnych elementów kampanii marketingowej mającej na celu zyskanie zaufania nowych kontrahentów. Jest to możliwe dzięki treściom publikowanym na stronie, o wysokiej wartości merytorycznej, opartych na zweryfikowanych źródłach, co pozwala zyskać niezwykle cenną opinię profesjonalisty w swojej branży i przyciągnąć do siebie wielu stałych, darzących nas zaufaniem klientów. Stanowią oni jednocześnie źródło darmowej reklamy, umieszczając linki do artykułów z naszej strony WWW na swoich stronach albo profilach w portalach społecznościowych.

Dobra rozpoznawalność firmy i marki

Każda firma decydująca się na posiadanie własnej strony internetowej chce ją wykorzystać jako skuteczną formę reklamy, dzięki której zwiększy się jej rozpoznawalność wśród wielu podobnych, działających w ramach tej samej branży. Przyciągająca wzrok atrakcyjną szatą graficzną, z odpowiednio dobranymi frazami kluczowymi strona WWW z dużą ilością odwiedzin sprawia, że nazwa firmy i sprzedawanej przez nią marki pojawia się w wielu miejscach w sieci. Staje się dzięki temu bardziej rozpoznawalna i wyróżniając się spośród innych, od razu zapada w pamięć potencjalnym klientom.

Treść strony WWW zgodną z potrzebami odbiorcy

Właściwie przeprowadzony proces budowy i pozycjonowania strony, jaki robimy w SEOSPACE, pozwala również dokładnie dopasować publikowaną na niej treść do wymagań i potrzeb odbiorców. Nasi copywriterzy właściwie dobierają frazy kluczowe w tekstach, nie tylko zapewniające najwyższą konwersję, lecz jednocześnie jak najdokładniej odpowiadające zapytaniom wpisywanym w wyszukiwarkę przez użytkowników. Umożliwi to trafienie z ofertą do konkretnej, docelowej grupy potencjalnych klientów, która może być nią zainteresowana, co zwiększa szanse przeprowadzenia udanej transakcji.

Usługi dodatkowe dla stron WWW

Oferujemy także odpłatnie w atrakcyjnych cenach:

 • copywriting, przygotowanie profesjonalnych, wysokiej jakości treści;
 • inne wersje językowe strony;
 • zaprojektowanie logo;
 • Facebook chat;
 • WCAG (Web Content Accessibility Guidelines), spełnienie kryteriów dostępności strony internetowej;
 • optymalizację wizytówki Google;
 • newsletter;
 • politykę prywatności RODO i COOKIES;
 • podpięcie śledzenia konwersji w Google Analytics poprzez Google Tag Manager.

Sklepy internetowe Lublin

Usługi dodatkowe dla sklepu internetowego

Oferujemy także odpłatnie w atrakcyjnych cenach:

 • copywriting, przygotowanie profesjonalnych, wysokiej jakości treści;
 • inne wersje językowe strony;
 • zaprojektowanie logo;
 • Facebook chat;
 • WCAG (Web Content Accessibility Guidelines), spełnienie kryteriów dostępności strony internetowej;
 • optymalizację wizytówki Google;
 • newsletter;
 • politykę prywatności RODO i COOKIES;
 • podpięcie śledzenia konwersji w Google Analytics przez Google Tag Manager.
 • dodawanie produktów;
 • integrację afiliacji;
 • opinie klientów z możliwością dodawania zdjęć;
 • konfiguracja odzyskiwania utraconych koszyków.

Administracja stron WordPress

Mimo prostoty obsługi systemu WordPress nie każdy klient ma czas na samodzielne administrowanie swoją stroną, dlatego w ofercie SEOSPACE znajdziecie również taką usługę, trzy pakiety w atrakcyjnych cenach:

Hosting stron internetowych

Dla klientów zamawiających strony lub sklepy internetowe udostępniamy również usługę hostingu, miejsce na naszych serwerach, trzy atrakcyjne pakiety:

FAQ – Najczęściej zadawane pytania