O nas - SEOSPACE

Jesteśmy zgranym zespołem ludzi, dla których marketing w wyszukiwarkach internetowych to pasja, której oddajemy się z prawdziwą przyjemnością. W SEOSPACE znajdziecie specjalistów z każdej dziedziny z tym związanej, począwszy od profesjonalnych programistów aż do copywriterów przygotowujących teksty zgodnie z wytycznymi Google.
Łączy nas wszystkich otwartość i właściwe podejście do każdego problemu, skutecznie szukanie jego rozwiązania, a najważniejsza jest dobra współpraca, bo tylko ona skutkuje najwyższą efektywnością naszej pracy. Każde zadanie to dla nas wyzywanie, do którego zawsze podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszych rozwiązań dla naszych Klientów. W naszej pracy stosujemy skuteczne praktyki SEO, a mimo że większość z nas pracuje zdalnie, mieszkając w różnych miastach Polski, doskonale komunikujemy się ze sobą, chętnie wymieniając się doświadczeniami, cały czas ucząc się i rozwijając nasze umiejętności. Zawsze idziemy do przodu razem z rynkiem pozycjonowania, błyskawicznie reagując na jego zmiany i wprowadzając do naszej pracy wszystkie innowacyjne rozwiązania. Najważniejszą część naszej ekipy tworzą:

Rafał Kita

Rafał Kita

Przedsiębiorca, minimalista, pasjonat produktywności, od 6 lat prowadzi SEOSPACE zyskującą coraz więcej zadowolonych klientów. Swoją wiedzą chętnie dzieli się z innymi na blogu rafalkita.pl na którym można znaleźć informacje o marketingu w wyszukiwarkach internetowych i przedsiębiorczości. Prywatnie miłośnik zdrowego odżywiania, sportu, uprawia kalistenikę, kolarstwo górskie, sztuki walki a w miesiącach zimowych z upodobaniem kąpie się w przeręblu. Jego pięć głównych talentów Clifton Strenghts (Test Gallupa): Analytical (Analityk), Learner (Uczenie się), Discipline (Dyscyplina), Focus (Ukierunkowanie), Relator (Bliskość).

Karolina Dylewska

Karolina Dylewska

W SEOSPACE zajmuje się copywritingiem i content marketingiem. Kreuje artykuły tematyczne i teksty sprzedażowe, dba również o ich oprawę wizualną na witrynach internetowych. Co jest dla niej najcenniejszego w pisaniu? Nieustający samorozwój, możliwość poszerzania horyzontów myślowych, a jednocześnie możliwość przekazywania innym wiedzy, jakiej poszukują. Pisząc, prezentuje metody radzenia sobie z rozmaitymi mankamentami urody i dolegliwościami, pokazuje ciekawe pomysły na poprawę kondycji zarówno cielesnej, jak i mentalnej, przedstawia atrakcyjne i pomocne produkty – wszystko po to, by czytelnikom żyło się lepiej, szczęśliwiej i zdrowiej. Chciałaby poznać wszystkie tajniki szlachetnej fotografii analogowej. W spektrum jej zainteresowań jest zarówno coś dla ciała (sport, gotowanie), jak i dla ducha (fotografia, literatura, muzyka, kinematografia, filozofia).

Katarzyna Sztermer

Od kiedy tylko nauczyła się czytać i pisać, literatura stała się jej codziennością. Po dziś dzień sporo wolnego czasu spędza nad książkami. Interesuje się każdego rodzaju fikcją literacką, choć jej ulubione gatunki to fantastyka i science fiction. Kiedy nie czyta – ćwiczy.
Aktywność fizyczna to jedna z jej pasji, którą wykorzystuję, tworząc treści informacyjne na strony internetowe. Interesuje się wszystkim, związanym z treningiem i zdrowym żywieniem oraz profilaktyką różnorakich chorób. Systematycznie zgłębiając tajniki SEO, tworzy treści pod pozycjonowanie stron. Jednocześnie stara się, aby każdy z jej tekstów był zrozumiały i przyjazny nie tylko dla wyszukiwarek, ale również dla czytelników.

Piotr Płucienniczak

Piotr Płucienniczak

Miłośnik słowa, dla którego pisanie i czytanie to nie pasja, lecz styl życia. Czyta wszystko i wszędzie, a natłok myśli uwielbia przelewać na papier lub ekran komputera. Regularnie zgłębia też tajniki SEO, po to, aby to co pisze było zgodne z obowiązującymi zasadami pozycjonowania stron. Specjalizuje się w tekstach blogowych i stara się, aby to co wychodzi spod jego pióra spełniało wszystkie wymagania czytelnika, zyskując jednocześnie jak najwyższe pozycje w Google. Prywatnie miłośnik literatury fantasy, przed którym światy wykreowane przez autorów tego gatunku nie mają żadnych tajemnic. Jednocześnie wielki miłośnik pisma ręcznego, najlepszej metody pozwalającej rozwinąć swoją kreatywność, ułatwiającej panowanie nad każdym słowem.

Łukasz Rudzki

Łukasz Rudzki