O nas - SEOSPACE

Jesteśmy zgranym zespołem ludzi, dla których marketing w wyszukiwarkach internetowych to pasja, której oddajemy się z prawdziwą przyjemnością. W SEOSPACE znajdziecie specjalistów z każdej dziedziny z tym związanej, począwszy od profesjonalnych programistów aż do copywriterów przygotowujących teksty zgodnie z wytycznymi Google.
Łączy nas wszystkich otwartość i właściwe podejście do każdego problemu, skutecznie szukanie jego rozwiązania, a najważniejsza jest dobra współpraca, bo tylko ona skutkuje najwyższą efektywnością naszej pracy. Każde zadanie to dla nas wyzywanie, do którego zawsze podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszych rozwiązań dla naszych Klientów. W naszej pracy stosujemy skuteczne praktyki SEO, a mimo że większość z nas pracuje zdalnie, mieszkając w różnych miastach Polski, doskonale komunikujemy się ze sobą, chętnie wymieniając się doświadczeniami, cały czas ucząc się i rozwijając nasze umiejętności. Zawsze idziemy do przodu razem z rynkiem pozycjonowania, błyskawicznie reagując na jego zmiany i wprowadzając do naszej pracy wszystkie innowacyjne rozwiązania. Najważniejszą część naszej ekipy tworzą:

Rafał Kita

Rafał Kita

Przedsiębiorca, minimalista, pasjonat produktywności, od 6 lat prowadzi SEOSPACE zyskującą coraz więcej zadowolonych klientów. Swoją wiedzą chętnie dzieli się z innymi na blogu rafalkita.pl na którym można znaleźć informacje o marketingu w wyszukiwarkach internetowych i przedsiębiorczości. Prywatnie miłośnik zdrowego odżywiania, sportu, uprawia kalistenikę, kolarstwo górskie, sztuki walki a w miesiącach zimowych z upodobaniem kąpie się w przeręblu. Jego pięć głównych talentów Clifton Strenghts (Test Gallupa): Analityk, Uczenie się, Dyscyplina, Ukierunkowanie, Bliskość.

Karolina

Karolina

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam ullamcorper efficitur diam ut efficitur. Cras dolor leo, dictum ut maximus non, molestie nec leo. Nunc ac est a nisi tempor rhoncus sit amet et ipsum. Fusce fermentum mi quis cursus ornare. Suspendisse viverra laoreet luctus. Aenean varius eu sem a fermentum.

Katarzyna

Od kiedy tylko nauczyła się czytać i pisać, literatura stała się jej codziennością. Po dziś dzień sporo wolnego czasu spędza nad książkami. Interesuję się każdego rodzaju fikcją literacką, choć jej ulubione gatunki to fantastyka i science fiction. Kiedy nie czyta – ćwiczy.
Aktywność fizyczna to jedna z jej pasji, którą wykorzystuję, tworząc treści informacyjne na strony internetowe. Interesuję się wszystkim, związanym z treningiem i zdrowym żywieniem oraz profilaktyką różnorakich chorób. Systematycznie zgłębiając tajniki SEO, tworzy treści pod pozycjonowanie stron. Jednocześnie stara się, aby każdy z jej tekstów był zrozumiały i przyjazny nie tylko dla wyszukiwarek, ale również dla czytelników.

Piotr Płucienniczak

miłośnik słowa, dla którego pisanie i czytanie to nie pasja, lecz styl życia. Czyta wszystko i wszędzie, a natłok myśli uwielbia przelewać na papier lub ekran komputera. Powoli zgłębia też tajniki SEO, po to, aby to co piszę było zgodne z obowiązującymi zasadami pozycjonowania stron. Specjalizuję się w tekstach blogowych i stara się, aby to co wychodzi spod jego pióra spełniało wszystkie wymagania czytelnika, zyskując jednocześnie jak najwyższe pozycje w Google.