Pozycjonowanie stron

Skuteczne pozycjowanie stron WWW

Skuteczne pozycjonowanie stron WWW – zaufaj naszemu doświadczeniu

Mamy wieloletnie doświadczenie w pozycjonowaniu stron internetowych, dzięki czemu możemy zapewnić Twojej firmie stałą widoczność w Google i zajęcie jak najwyższego miejsca w rankingu stron tej wyszukiwarki.

​Jakie zalety ma profesjonalne pozycjonowanie strony?

Zalet skorzystania z naszych profesjonalnych usług pozycjonowania stron WWW (Search Engine Optimization, SEO), czyli jej promocji w wyszukiwarce takiej jak Google, nie da się zbagatelizować, a najważniejsze korzyści dla każdej firmy to:

Najskuteczniejsza forma reklamy

Dzięki znalezieniu się na wysokiej pozycji w rankingu stron Google dla danych słów kluczowych uda się dotrzeć z reklamą do największej liczby docelowych odbiorców zainteresowanych tym, co oferuje Twoja firma, sprzedawanymi towarami lub usługami.

Lepsza rozpoznawalność marki

Dzięki działaniom SEO zwiększy się rozpoznawalność Twojej marki pojawiającej się w wielu miejscach w Internecie. Na stałe zapadnie w pamięć odbiorców, zwiększy się też zaufanie do niej i dzięki temu uda się ją wypromować na większym, globalnym rynku.

Długotrwałe efekty

Pozycjonowanie strony WWW to nie jest jednorazowa usługa, jej modyfikację i optymalizację prowadzimy przez cały czas, nieustannie dostosowując się do zachodzących zmian, takich jak wymagania mechanizmów wyszukiwania Google czy potrzeby potencjalnych odbiorców.

Skalowalność usług

Zakres oferowanych usług obejmuje między innymi optymalizację strony pod względem technicznym, kodu, obrazków i elementów spowalniających jej ładowanie. Możemy również zoptymalizować treści znajdujące się na stronie, dodać do nich nowe frazy kluczowe zapewniające najwyższą konwersję.

W jaki sposób pozycjonujemy stronę?

W naszej pracy korzystamy wyłącznie z najlepszych, sprawdzonych metod SEO, jednocześnie cały czas rozwijamy się, na bieżąco śledzimy wszystkie zmiany pojawiające się w tej branży, wdrażamy nowe technologie, bierzemy też pod uwagę sugestię klientów. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, regularnie spotykając się z klientem, aby poznać wszystkie jego potrzeby, a nasi specjaliści zawsze służą fachową poradą. W zakres oferowanych usług pozycjonowania wchodzi:

Analiza działań konkurencji

Przeprowadzana z użyciem profesjonalnych narzędzi, a otrzymane wyniki stanowią podstawę do dalszych prac, wskazującą między innymi, jakie słowa kluczowe pozwolą zająć wysokie miejsce w Google, a ich właściwe wprowadzenie do treści publikowanych na stronie pozwoli na stworzenie zoptymalizowanych treści. Na podstawie wyników analizy planujemy też dłuższą strategię SEO umożliwiającą wyprzedzenie istniejącej konkurencji w danej branży.

Audyt SEO

Wykrywający wszystkie błędy strony, przede wszystkim techniczne, nieprawidłowości kodu, znaczników meta, linkowania zewnętrznego i wewnętrznego, optymalizacji obrazków, nawigacji na stronie. Dzięki temu wiemy, dlaczego witryna może być źle indeksowana przez roboty wyszukiwania Google i nie jest widoczna w czołówce rankingu. Daje to nam podstawę do przygotowania raportu przekazywanego następnie naszym programistom, grafikom i innym specjalistom, którzy zajmą się usunięciem wykrytych problemów.

Optymalizacja treści

Treści z odpowiednio dobranymi frazami kluczowymi mają olbrzymie znaczenie do pozycji osiąganej przez stronę, będąc istotnym elementem kampanii content marketingowej. Z użyciem takich programów, jak SurferSEO czy Ahrefs znajdujemy dla nich te słowa, a następnie optymalizujemy je według uzyskanych wskazówek, łącznie ze strukturą tekstu, nagłówkami czy niezbędnymi pogrubieniami. Oferujemy także usługę tworzenia nowych treści, zgodnych z wymaganiami Google, ciekawych, poprawnych gramatycznie oraz stylistycznie i w pełni wyczerpujących zadany temat.

Link building

Na pozycję zajmowaną przez stronę w rankingu Google, jej popularność i liczbę odwiedzin duży wpływ ma także odpowiednio wykonany link building, czyli linkowanie wewnętrzne i zewnętrzne. To pierwsze prowadzi do wpisów w obrębie tej samej witryny, a drugie do innych stron internetowych. Dlatego przeprowadzamy dokładny audyt profilu linków przychodzących, dbamy o zdobywanie ich wyłącznie wysokiej jakości i z zaufanych źródeł, dających zamierzone efekty pozycjonowania strony.

Analiza uzyskanych efektów

Po zakończeniu procesu optymalizacji wszystkich elementów strony internetowej dalej monitorujemy nasze działania, analizujemy ich skuteczność i w razie potrzeby wprowadzamy niezbędne poprawki. Regularna optymalizacja strony, zgodnie z przyjętą wcześniej strategią SEO, pozwala zmaksymalizować efekty pozycjonowania, a klient otrzymuje pełen raport przygotowany z użyciem specjalizowanych do tego narzędzi.

Zaufali nam

Opinie klientów

Krzysztof Łyżwiński

Psycholog Kliniczno-Sądowy, Certyfikowany Coach oraz Trener Biznesu i Rozwoju Osobistego.

⭐⭐⭐⭐⭐

Współpraca z zespołem SeoSpace to czysta przyjemność. W podejściu do tworzenia strony Eneba Szkolenia Coaching można było zobaczyć w pracy ekipy SeoSpace zaangażowanie, merytoryczne przygotowanie do każdego rozwiązania na stronie oraz bardzo szybkie działanie w realizacji projektu. Kontakt z firma bardzo dobry i otwarty na rozwiązania. Co dawało duży komfort w czasie całej współpracy nad budową strony. Zespół bardzo dostępnym językiem wytłumaczył mi jak obsługiwać zaplecze strony. Co dało mi pełną kontrolę nad zarządzaniem stroną Eneby. Zdecydowanie polecam współpracę z SeoSpace.

enebaszkolenia.pl

Jakub Matyjaśkiewicz

Trener Jakub Matt Siła Oddechu

⭐⭐⭐⭐⭐

Jestem bardzo zadowolony i bardzo wdzięczny za wykonanie mojej nowej strony www specjalistom firmy SEOspace. Wygląd, funkcjonalność i wszystko co mogło, przerosło moje oczekiwania. Wszystko zostało wykonane według mojej wizji i teraz już wiem, że chłopaki są w stanie wykonać na najwyższym poziomie dosłownie to czego klient oczekuje. Moja stara strona, zamieniła się w platformę, która zawiera w sobie wszystko to co sobie wymarzyłem. Nie wiem jak opisać mam swoją wdzięczność. Dziękuję.

silaoddechu.pl

Wojtek Kaczmarski

Ratownik WOPR i instruktor pływania.

⭐⭐⭐⭐⭐

Jestem bardzo zadowolony ze strony internetowej, którą wykonała dla mnie firma Seospace. Kolorystyka i rozkład witryny, zostały świetnie dobrane do mojej branży. Strona zawiera wszystkie elementy, na których mi zależało, a przy tym jest bardzo elegancko wykonana. Polecam wszystkim, którym zależy na porządnej witrynie w rozsądnych pieniądzach.

kaczmarskiwojciech.pl

Mirosław Zegarek

Przedsiębiorca

⭐⭐⭐⭐⭐

Z firmą Seospace współpracuję już od dłuższego czasu. Do tej pory korzystałem z usług tworzenia kampanii reklamowych Google. Świetne wyniki zachęciły mnie do zlecenia firmie Seospace wykonanie dla mnie sklepu internetowego. Z czystym sumieniem polecam każdemu, kto oczekuje dużej wiedzy, dobrych pomysłów, generalnie porządnie wykonanej roboty za konkurencyjną stawkę. Na duży plus zasługuje również kontakt - sprawnie, szybko, fachowo

garden-concrete.pl

Aneta Kalbarczyk

Dyrektor Zespołu Niepublicznych Placówek Oświatowych Specjalnych w Radomiu

⭐⭐⭐⭐⭐

Pan Rafał Kita i firma Seospace to profesjonalizm w każdym wydaniu. Wiedza i otwartość zespołu spowodowała, że wszelkie zmiany jakie chcieliśmy zastosować na naszej stronie internetowej bardzo szybko były realizowane. Serdecznie polecam usługi Rafała i firmy Seospace.