Program partnerski – zobacz co możesz na nim zyskać na współpracy z SEOSPACE

Nasze poprzednie wpisy pokazały, jakie wymierne korzyści daje prawidłowo przeprowadzone pozycjonowanie strony zapewniające jej zajęcie wysokiego miejsca na liście wyszukiwania Google. Skorzysta na tym praktycznie każda firma, również ta, związana z ogólnie pojętymi usługami internetowymi np. tworzeniem stron WWW, a jeszcze więcej może osiągnąć decydując się na równie profesjonalną kampanię Google Ads, także znajdującą się w ofercie SEOSPACE. Dzięki temu każdy, kto się na to zdecyduje, nie tylko skutecznie wypromuje swoją markę czy produkt, ale może również stać się jednym z liderów w branży, w której prowadzi swoją działalność.

Dla komfortu i pełnego zadowolenia klientów, czas staramy się powiększać zakres świadczonych usług i dlatego wprowadziliśmy jeszcze jedną, program partnerski pozwalający nawiązać z nami trwałą i obustronnie owocną współpracę.

Program partnerski – na czym polega i jakie korzyści ze sobą niesie

partnerstwo w biznesie

Nasz program partnerski kierujemy do każdej firmy, a przede wszystkim do właścicieli tych, które już kiedyś korzystały z naszej pomocy w skutecznym marketingu internetowym, są zadowoleni z naszych usług i znają kogoś, kto również mógłby być nimi zainteresowany. Nie da się ukryć, że w dobie powszechnego dostępu do globalnej sieci, która stała się głównym środkiem przekazu reklam, każdy chciałby skorzystać z ich zalet, jak i z fachowego pozycjonowania, czy innych oferowanych przez nas usług. Wystarczy, że polecicie SEOSPACE swoim kontrahentom, a my ze swojej strony gwarantujemy Wam zyski z nowo podjętej współpracy. Zasady programu partnerskiego są bardzo proste i dzięki niemu można osiągnąć przede wszystkim takie korzyści jak:

1. Model współpracy dostosowany do wszystkich swoich potrzeb i wymagań

Podpisując umowę masz możliwość wyboru zakresu działań, jaki będzie ona obejmować i w Twoich rękach pozostaje zazwyczaj pełna opieka nad poleconym nam Klientem. My zadowalamy się funkcją podwykonawcy, wspierając jednocześnie Twoje działania przez cały okres owocnej współpracy, oferując pomoc naszych pracowników o dużym doświadczeniu zawodowym. Do dyspozycji są nasi copywriterzy, specjaliści od SEO czy programiści, którzy zadbają o aspekty techniczne witryny, optymalizując ją zgodnie ze wszystkimi wymogami Google.

2. Prosta umowa bez zbędnych i utrudniających współpracę formalności

Nasza umowa jest bardzo prosta, czytelna i nie znajdziecie w niej żadnych skomplikowanych punktów pisanych przysłowiowym „małym druczkiem”. Zasady współpracy jasno określamy już na jej początku, a po pozyskaniu nowego Klienta to my zajmujemy się pełną obsługą wszystkich niezbędnych związanych z tym formalności, również księgowością, zwalniając kontrahenta z tego obowiązku.

3. Możliwość uzyskania stałego dochodu

Każdy nowy Klient oznacza zyski nie tylko dla nas, lecz również dla polecającego, który po podpisaniu umowy partnerskiej otrzymuje prowizję. Wypłacamy ją w wysokości 10 procent od każdej opłaconej faktury, a nie jednorazowo, można więc liczyć na dodatkowy, comiesięczny dochód.

4. Najwyższy, niezmiennie gwarantowany poziom usług

Wiemy, jakie znaczenie dla rozwoju każdej firmy ma obecnie jej skuteczna promocja w sieci, dlatego oferowane przez nas usługi marketingu internetowego zawsze są na najwyższym, profesjonalnym poziomie. Stosujemy w tym celu wyłącznie sprawdzone metody, zatrudniając jednocześnie najlepszych specjalistów i oferując najszerszy zakres usług. Właśnie dlatego każdy Klient, którego nam polecisz, może liczyć na przynoszące zamierzone efekty pozycjonowanie stron oraz kampanię Google Ads we wszystkich jej odmianach. Dzięki temu jego strona znajdzie się na czołowych pozycjach w Google, informacje o marce lub promowanym produkcie dotrą do ściśle określonej grupy docelowych odbiorców, a sama firma znacznie wyprzedzi istniejącą konkurencję w swojej branży.

5. Realny i przynoszący wymierne zyski rozwój prowadzonej firmy

Prowadzony przez SEOSPACE program partnerski to również jeden z najważniejszych elementów promocji Twojej firmy, zapewniający jej nie tylko odpowiednią reklamę, lecz również zyskanie cennego miana profesjonalisty oferującego kompleksowe usługi związane z promocją oraz marketingiem w sieci. Umowa zobowiązuje nas także do wsparcia na każdym etapie współpracy i to bez żadnych dodatkowych kosztów.

Kontakt w sprawie Partnerstwa