Content Marketing

Skuteczny content marketing, który zwiększa sprzedaż

Jakie korzyści daje Content Marketing?

Jest skuteczniejszy od tradycyjnego marketingu

Content marketing generuje 3 razy więcej potencjalnych klientów niż tradycyjny marketing przy tym samym budżecie.¹ Korzyści dla firmy korzystającej z tego typu promocji są więc oczywiste i przekładające się na jej wymierne, finansowe zyski.

Mniej nachalny, lepiej pozostaje w pamięci klientów

78% konsumentów woli dowiedzieć się o firmie za pomocą artykułów niż reklam.¹ Kogo z nas nie irytują wyskakujące reklamy w momencie gdy chcemy coś znaleźć? A może lepiej być po tej drugiej stronie? Dostarczyć użytkownikowi wartość a przy okazji zaprezentować swój produkt który okaże mu się pomocny.

Zwiększa zaufanie i rozpoznawalność marki

Podstawą prawidłowej współpracy z klientem, jest zyskanie jego zaufania, co skutkuje nawiązaniem długotrwałych relacji biznesowych, korzystnych dla obu stron. Równie ważna jest rozpoznawalność oferowanej przez firmę marki, która powinna na stałe zapaść w pamięć klienta, a oba te czynniki zapewnia właściwie przeprowadzona kampania content marketingowa.

Zwiększa generowanie leadów i sprzedaż bezpośrednią

Wartościowe i dobrze napisane treści sprawiają, że klient chętniej skorzysta z promowanych przez Ciebie usług czy produktów. Content marketing może przyczynić się do sprzedaży bezpośredniej lub generowania leadów w formie zapytań ofertowych, zapisów na newsletter.

Content Marketing

Poznaj nasz sprawdzony proces tworzenia strategii zwiększania sprzedaży dzięki content marketingowi.

Określenie celów i grupy docelowej

Podstawą wszelkich naszych działań jest określenie celów jakie mają być osiągnięte dzięki Copywritingowi. W zależności od potrzeb danej firmy dostosowujemy strategię, cele i określamy jaka jest grupa docelowa. Stosujemy podejście oparte o Data Driven Marketing. Każde zlecenie to dla nas sprawa priorytetowa, traktujemy je indywidualnie i przystępujemy do pracy po zebraniu oraz dokładnej analizie potrzebnych danych.

Tworzenie treści

Jednym z czynników warunkujących skuteczność działań związanych z copywritingiem są unikalne, wolne od błędów i merytoryczne treści publikowane na stronie firmowej. Wpływając w istotny sposób na pozycję strony w rankingu Google, pozwalają także wyprzedzić konkurencję w swojej branży. Właśnie dlatego ich przygotowaniem zajmują się profesjonalni copywriterzy z dużym doświadczeniem w tej dziedzinie.

Publikacja i promocja

Treści z odpowiednio dobranymi frazami kluczowymi mają olbrzymie znaczenie do pozycji osiąganej przez stronę, będąc istotnym elementem kampanii content marketingowej. Z użyciem takich programów, jak SurferSEO czy Ahrefs znajdujemy dla nich te słowa, a następnie optymalizujemy je według uzyskanych wskazówek, łącznie ze strukturą tekstu, nagłówkami czy niezbędnymi pogrubieniami. Oferujemy także usługę tworzenia nowych treści, zgodnych z wymaganiami Google, ciekawych, poprawnych gramatycznie oraz stylistycznie i w pełni wyczerpujących zadany temat.

Analityka i wdrożenie ulepszeń

Podpięcie śledzenia konwersji pomaga nam dobierać najlepiej konwertujące słowa kluczowe, oprócz tego na bieżąco analizujemy czy konwersja na stronach jest na dobrym poziomie. W razie potrzeby wdrażamy ulepszenia w celu poprawy współczynnika konwersji.

Pisanie tekstów w innych językach?

Teksty tworzymy w języku polskim, lecz na życzenie zamawiającego mogą zostać przetłumaczone na język angielski, francuski, niemiecki, niderlandzki, włoski, hiszpański i portugalski. Posiadamy także doświadczenie SEO na tych rynkach, co może okazać się niezwykle przydatne dla Twojego biznesu.

Nasze usługi Twój sukces

Nasze usługi, które sprawią, że ruch na Twojej stronie się zwiększy, co przyczyni się do większej ilości klientów

Profesjonalnie prowadzone kampanie Google Ads to skuteczna forma reklamy w Internecie. Umożliwia reklamowanie się w wielu miejscach, wyszukiwarce czy sieci reklamowej Google, docierając do największej liczby odbiorców. Efekty kampanii są prawie natychmiastowe, w pełni mierzalne, dające wyraźny wzrost sprzedaży i wymierne zyski.

Wysokiej jakości treści to podstawa każdej udanej kampanii marketingowej, a przygotowywane przez doświadczonych copywriterów pozwalają na zwiększenie widoczności w sieci danej marki, produktu i oferującej je firmy. Skutecznie kreują jej pozytywny wizerunek, zwiększając zaufanie stale rosnącej liczby klientów.

Pozycjonowanie stron to ogół zadań, jakie podejmujemy w celu optymalizacji strony internetowej po to, aby znalazła się wysoko w rankingu wyszukiwarki Google. Obejmuje aspekty techniczne strony, przygotowanie odpowiednich treści, dobór właściwych słów kluczowych oraz pozyskanie dużej ilości wartościowych linków.

Bardzo skuteczny element kampanii Google Ads, skierowany do firm posiadających sklep internetowy. Pozwala zaprezentować w wyszukiwarce internetowej własne produkty wraz z opisem, zdjęciem i ceną. Wyświetlane są w najbardziej wyróżnionym miejscu w wyszukiwarce, najczęściej bezpośrednio nad wynikami organicznymi.

Pisanie najlepszych tekstów na strony internetowe, treści pozwalających na promocję firmy, skutecznie docierających do odbiorcy, budujących z nim trwałe relacje. Oferujemy teksty na blogi, opisy produktów, artykuły eksperckie i reklamowe, ułatwiające pozycjonowanie strony, poprawne pod względem stylistycznym, gramatycznym i interpunkcyjnym.

Audyt SEO, czyli kompleksowa analiza strony pod kątem wymagań stawianych przez wyszukiwarkę Google. Analiza zakończona szczegółowym raportem obejmuje wyszukanie wszystkich błędów negatywnie wpływających na pozycję w rankingu wyszukiwania, stanowiąc podstawę do dalszego pozycjonowania strony .

Zaufali nam

Opinie klientów

Krzysztof Łyżwiński

Psycholog Kliniczno-Sądowy, Certyfikowany Coach oraz Trener Biznesu i Rozwoju Osobistego.

⭐⭐⭐⭐⭐

Współpraca z zespołem SeoSpace to czysta przyjemność. W podejściu do tworzenia strony Eneba Szkolenia Coaching można było zobaczyć w pracy ekipy SeoSpace zaangażowanie, merytoryczne przygotowanie do każdego rozwiązania na stronie oraz bardzo szybkie działanie w realizacji projektu. Kontakt z firma bardzo dobry i otwarty na rozwiązania. Co dawało duży komfort w czasie całej współpracy nad budową strony. Zespół bardzo dostępnym językiem wytłumaczył mi jak obsługiwać zaplecze strony. Co dało mi pełną kontrolę nad zarządzaniem stroną Eneby. Zdecydowanie polecam współpracę z SeoSpace.

enebaszkolenia.pl

Jakub Matyjaśkiewicz

Trener Jakub Matt Siła Oddechu

⭐⭐⭐⭐⭐

Jestem bardzo zadowolony i bardzo wdzięczny za wykonanie mojej nowej strony www specjalistom firmy SEOspace. Wygląd, funkcjonalność i wszystko co mogło, przerosło moje oczekiwania. Wszystko zostało wykonane według mojej wizji i teraz już wiem, że chłopaki są w stanie wykonać na najwyższym poziomie dosłownie to czego klient oczekuje. Moja stara strona, zamieniła się w platformę, która zawiera w sobie wszystko to co sobie wymarzyłem. Nie wiem jak opisać mam swoją wdzięczność. Dziękuję.

silaoddechu.pl

Wojtek Kaczmarski

Ratownik WOPR i instruktor pływania.

⭐⭐⭐⭐⭐

Jestem bardzo zadowolony ze strony internetowej, którą wykonała dla mnie firma Seospace. Kolorystyka i rozkład witryny, zostały świetnie dobrane do mojej branży. Strona zawiera wszystkie elementy, na których mi zależało, a przy tym jest bardzo elegancko wykonana. Polecam wszystkim, którym zależy na porządnej witrynie w rozsądnych pieniądzach.

kaczmarskiwojciech.pl

Mirosław Zegarek

⭐⭐⭐⭐⭐

Z firmą Seospace współpracuję już od dłuższego czasu. Do tej pory korzystałem z usług tworzenia kampanii reklamowych Google. Świetne wyniki zachęciły mnie do zlecenia firmie Seospace wykonanie dla mnie sklepu internetowego. Z czystym sumieniem polecam każdemu, kto oczekuje dużej wiedzy, dobrych pomysłów, generalnie porządnie wykonanej roboty za konkurencyjną stawkę. Na duży plus zasługuje również kontakt - sprawnie, szybko, fachowo

garden-concrete.pl

Aneta Kalbarczyk

Dyrektor Zespołu Niepublicznych Placówek Oświatowych Specjalnych w Radomiu

⭐⭐⭐⭐⭐

Pan Rafał Kita i firma Seospace to profesjonalizm w każdym wydaniu. Wiedza i otwartość zespołu spowodowała, że wszelkie zmiany jakie chcieliśmy zastosować na naszej stronie internetowej bardzo szybko były realizowane. Serdecznie polecam usługi Rafała i firmy Seospace.